Strona główna           Technologia bezdotykowa           Klucze / Forma bezgotówkowa           Promocje           Kontakt / Mapka

 

Poznaj technologię bezdotykową!

 

Marka EHRLE jednoznacznie kojarzy się z bezdotykową technologią mycia pojazdów, od wielu lat udoskonalaną przez inżynierów z naszej firmy.

Technologia bezdotykowa EHRLE oparta jest na mikroproszku tzw.: POWER PEARL MICRO-POWDER™

Technologia bezdotykowa EHRLE oparta jest na mikroproszku tzw.: PPMP. Power Pearl MicroPowder™ to innowacyjna stworzona przez EHRLE formuła aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Technologia PPMP jest bezpieczna dla lakieru samochodowego. Skuteczność i jakość mycia EHRLE zostały potwierdzone faktem wyposażenia salonów i serwisów samoobsługowych min.: VW, Audi, Porsche i Ford w Polsce.

Perfekcyjny efekt mycia i pielęgnacji - 4 programy

 

Program 1: Mycie Mikroproszkiem
Program mycia gorącą, zmiękczoną wodą z Mikroproszkiem Power Pearl MicroPowder™ gwarantuje perfekcyjny efekt mycia bez użycia szczotki. Mikroproszek jest permanentnie dozowany, pod wysokim ciśnieniem kierowany na powierzchnie mycia. Tenzydy i mikroproszek w połączeniu ze zmiękczona wodą pracują jak tysiące "gąbeczek" gwarantując znakomity efekt mycia pojazdu.

 

Program 2: Spłukiwanie
Program spłukiwania czystą, bieżącą, zimną wodą pod wysokim ciśnieniem. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania wody zmiękczonej i zdemineralizowanej.

 

Program 3: Ochrona gorącym Nano-Woskiem
Syntetyczny Nano-Wosk nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą na powierzchnie pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru. Dodatkowo syntetyczny Nano-Wosk poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

 

Program 4: Nabłyszczanie bez plam i zacieków wodą zdemineralizowaną
Program pielęgnacji nadwozia wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy gwarantuje efekt bez plam i zacieków. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem powoduje zaskakujący efekt połysku z wodą natychmiast spływającą z karoserii. W efekcie uzyskujemy karoserie pojazdu czystą, wybłyszczoną i zabezpieczoną przed negatywnym działaniem zanieczyszczenia środowiska.

Świeżość owoców tropikalnych

Czysta przyjemność mycia – świeży orzeźwiający zapach Power Pearl MicroPowder™ na długo pozostaje w pamięci i czyni korzystanie z samoobsługowej myjni bezdotykowej EHRLE jeszcze atrakcyjniejszym.

Najwyższa jakość – dobra cena
Dzięki wysokiej jakości komponentów i unikalnej technologii produkcji mikroproszek EHRLE jest lżejszy, posiada znacznie większą objętość niż zwykłe proszki. System dozujący w samoobsługowych myjniach bezdotykowych EHRLE pobiera dokładnie określoną dawkę objętości chemii. Często teoretycznie niższa cena za kg zwykłego proszku jest w rzeczywistości wyższa! EHRLE gwarantuje cenę za litr, a nie kilogram! Żądaj ceny za litr – nie kilogram!

Fosforany < 50%

Ze względu na proekologiczny charakter naszych produktów w składzie Power Pearl MicroPowder™ znajduje się mniej niż 50% fosforanów.

Unikalną technologie EHRLE uzupełniają:

 

TITAN NANO Wosk CarWash

z cząsteczkami technologii NANO to wysokiej jakości syntetyczny środek konserwujący i zabezpieczający lakier samochodowy. Nanoszony z gorącą zmiękczoną wodą na powierzchnię pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie lakieru. Dodatkowo poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

 

TITAN Nabłyszczacz-Osuszacz CarWash

z cząsteczkami technologii NANO to nowoczesny środek do optymalnego osuszania i pielęgnacji. Użyty w programie mycia nadwozia wodą zmiękczoną zdemineralizowaną powoduje efekt połysku a woda natychmiast spływa z karoserii gwarantując mycie bez plam i zacieków.

`

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć!

 

Power Pearl MicroPowder

większa objętość proszku

 

Power Pearls - aktywne

składniki MicroPowder

 

Program 1

Mycie MikroProszkiem

 

Program 2

Płukanie czystą wodą

 

Program 3

Ochrona gorącym Nano-Woskiem

 

Program 4

Nabłyszczanie bez plam

 

Programy mycia